Уапсена српската старлета - брутално го претпала својот брат

Милица Живановиќ, позната како Мими Оро е приведена денеска во полициска станица во Белград поради насилство во смејството. Како што информира Курир.рс, нејзиниот брат ја пријавил затоа што го пртепала.

Тој живее во Јагодина, но последниов месец бил на гости кај неа со девојката. Дошло до кавга која кулминирала со тепачка. Лазар Живановиќ имал и видливи повреди на своето тело.

Српската старлета била веднаш приведена, а Лазар испратен кај лекар за да се утврди степенот на повредите.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.10.2019 - 10:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега