Уапсен убиецот на Мартин Јанушев

Вечерва е обезбеден Филип Секуловски Кобра, убиецот на Мартин Јанушев и веќе е во затвор во Шутка, дознава Press24 од извори од истрагата.

Јанушев беше застрелан пред неговиот дом во населбата Аеродром пред скоро две години.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.10.2019 - 19:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега