Турунџиева се огласи за запалениот автомобил

Пејачката Сузана Турунџиева во телефонска изјава за ТВ 24 потврди дека рано утринава нејзиниот автомобил бил сериозно оштетен откако го зафатил пожар.

Иако МВР се уште не излезе со информација како дошло до пожарот, дали е подметна, од кого, и кои се мотивите, Турунџиева нагласува дека таа нема долгови кон никого.

Со пожарот бил зафатен и автомобилот на пејачката Ребека.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.01.2020 - 12:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега