Три состојки прават чуда: Можен лек за астма, аритмија и карцином

Мед, лук и јаболков оцет се моќна комбинација за здравјето.

Земете шолја јаболков оцет и помешајте ја со шолја мед и 8 чешни лук, а откако ќе ги измешате состојките, ставете ги пет дена во ладилник.

Пијте рано наутро од ова пред појадок.

Помагаат за астма, проблеми со дишење, карцином, за притисок.

 

 

 

12.09.2018 - 19:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега