Три состојки кои топат масни наслаги: Овој напиток наутро го топи салото

 

Направете си супер напиток од три состојки кој го топи салото и масните наслаги.

Ви треба целер, една краставица и три кришки ананас кои се ставаат во блендер.

Не ставајте шеќер и друг засладувач. може да ставите мед.

Пијте го ова седум дена наутро и ќе видите резултат.

 

 

 

 

16.04.2018 - 17:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега