Три лица со остар предмет му се заканувал на 19-годишен скопјанец

Во Полициската станица Центар, 19-годишниот Ф.М. од Скопје пријавил дека му се заканувале три лица.

На 15.02.2022 во 14.40 часот му се заканувале три лица со остар предмет на автобуска постојка на улица „Димитрие Чуповски“.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

16.05.2022 - 20:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега