Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во кариерата и финансиите: До 10 август ќе добијат неочекуван прилив на пари

Три хороскопски знаци до 10-ти август ќе имаат големи прилики што се однесува до парите и работата. За овие три знаци следат убави вести, не ја пропуштајте шансата!

ЈАРЕЦ

Веќе на 1 август Јарците ќе добијат креативност така да сите оние кои се занимаваат во врска со естетика, уживање но и работи поврзани за деца, ќе имаат многу успех до 10-ти август. Ќе остварат пријателства кои ќе им помогнат во деловни соработки и планови.

ЛАВ

Ова е време на Лавовите. Затоа за повеќето Лавови август ќе донесе ненадеен прилив на пари, но и можности на голема заработка со ризични работи, односно преку вложувања.

БЛИЗНАЦИ

Повеќето Близнаци до 10-ти август ќе се докажат во нивното поле на кариера. Ова може да донесе напредок , но и некој вид на покачување и многу позитивни договори со надредени доколку ги имате.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.08.2020 - 16:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега