„Тргнете ја од мене оваа будала“ - пејачката се врати на снимање, а веќе дивее и тоа пред сите

Јелена Крлеуша вчера првпат се појави на снимање на емисијата „Ѕвездите на Гранд“, после секс аферата, после која во јавност испливаа експлицитни фотографии. Се уште под стрес, дошла во студио во придружба на менаџерот и веднаш настанал проблем.

Таа бесна му пришла на Саша Поповиќ викајќи:

-Тргни ја од мене оваа будала. Не сакам да седам покрај Ѓуришиќ и тоа не е добро за моето ментално здравје.

Саша ја смирувал ситуацијата, а како и сите останати го имал во вид скандалот со Врањеш, па не ѝ придавал голема важност на нервозата на Јелена.

Јелена и Снежана Ѓуришиќ од неодамна имаат меѓусебен конфликт поради една од кандидатките која се натпреварува на „Ѕвездите на Гранд“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.01.2019 - 17:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега