„Требаше да ставиш предупредување, пред фотографијата“ - Нивес го запали Инстаграм

Хрватската старлета и пејачка Нивес Целзиус го запали Инстаграм.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2019 - 20:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега