Трагедија во Скопје: Мајка го пронашла своето бебе мртво

 

Трагедија во Скопје, велешанка го пронашла своето бебе мртво.

„Вчера во 10.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во дом на улица „Скупи“ во Скопје, околу 09.30 часот Е.Д.(18) од Велес го пронашла починато своето бебе“ соопшуваат од полиција.

Лекар од итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на јавен обвинител телото е предадено на обдукција.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.03.2020 - 16:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега