Трагедија во регионот: Младо момче падна од петти кат

Голема трагедија се случи во Србија денеска во 15 часот кога момче падна од кров на зграда.

Според српскиот Курир, се работи за 24-годишно момче кое денеска паднало или пак од неутврдени причини скокнало намерно од петтиот кат на зграда во Нови Сад, а Брзата помош за жал можела само да констатира смрт.

Непознато е дали момчето наметрно скокнало или случајно се случила големата трагедија, а не е откриен ни идентитетот.

Се очекуваат повеќе детали.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.01.2020 - 17:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега