Трагедија во Македонија - Мртов маж најден на тротоар

Во 21,00 часот било пријавено дека во Битола на улицата „Димче Лахчански“  на тротоар бил пронајден починат 62-годишниот Д.В. од Србија, кој работел во фабрика за квасец во Битола.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.01.2020 - 14:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега