Трагедија во Македонија: Го пронашле мртов во вила

Мртов маж бил пронајден во 08,30 часот во селото Трпејца-Охрид, во вила.

Се работи за 79-годишниот К.Ј.Т. од Холандија.

Смрт без видливи траги на насилство констатирал доктор од Итна медицинска помош.

По наредба на Јавен обвинител, телото е предадено на обдукција.

 

 

 

22.09.2018 - 10:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега