Трагедија во Македонија: Го нашле мртов на улица

Во 17 часот вчера во СВР Битола, од Итна медицинска помош било пријавено дека има починато лице на улицата „Кирил Пејчиновиќ“.

Од извршениот увид било констатирано дека се работи за 37-годишниот Џ.С. од Битола.

За настанот бил известен Јавен обвинител. кој наредил обдукција врз телото на починатиот.

 

 

 

18.05.2018 - 10:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега