Трагедија: Тргнал на настап - познатиот рапер загина во страшна сообраќајка

Му предвидуваа блескава кариера и многу хитови, а раперот Кадет почина на 29. години во сообраќајка.

Трагедијата да биде уште поголема, тој тргнал на настап кога се случила несреќата во која за жал починал.

Неговите колеги и пријатели, како и фанови се простија од него.

Несреќата се случила вчера кога се судрил со друг автомобил, а починал на лице место.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.02.2019 - 10:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега