Трагедија: Пронајден мртов скопјанец - телото дадено на обдукција

На 24.01.2023 во 19.52 часот во СВР Скопје било пријавено дека во домот во кој престојувал на ул.„Марко Цепенков“ во Скопје бил пронајден починат С.К.(56) од Скопје, информираат од МВР за Прес24.

Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

25.01.2023 - 17:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега