Трагедија на попладнево: Се удави човек во Охридското Езеро

Попладнево пред околу еден час на кејот во центарот на Охрид се случи трагичен настан во кој едно лице се удави во водите на Охридското езеро, дознава Курир. За сега не е познат идентитетот на жртвата и причините за трагедијата.

Охридската полиција се уште го нема потврдено случајот,  а портпаролот Стефан Димоски најави подетални информаации за подоцна.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.07.2020 - 15:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега