Тони Михајловски: Вилма на Катица и рече не се секирај се ќе биде ок?

Актерот Тони Михајловски денеска се огласи на Фејсбук по распитот на специјалната обвинителка Катица Јанева во Обвинителството, за случајот Рекет.

- Вилма на Катица и рече не се секирај се ќе биде ок?, напиша актерот на Фејсбук.

 

Катица по распитот пред новинарите рече дека знае каде се парите, не знае каде е камчев и не чувствува вина.

Даваше исказ околу пет часа, а дојде со возач и адвокат.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.08.2019 - 15:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега