Тони Михајловски: Убаво би било да ги реновираат затворите на време

Откако вчера се одржа Лидерска средба во Вила Водно каде сите лидери покажале единство дека се за патот кон Еу, и се договорија предвремени избори на 12. април, се огласи и актерот Тони Михајловски на Фејсбук.

Убаво би било да ги реновираат затворите на време, напиша тој на Фејсбук.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.10.2019 - 09:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа