Тони Михајловски: Абе дома не нема веќе, ама кој да ви објасни

Во Колумбија не немало. Абе дома не нема веќе, ама кој да ви објасни. Ова вчера на социјалната мрежа Фејсбук го напиша актерот Тони Михајловски, алудирајќи на промената на името.

 

Актерот деновиве беше доста активен на социјалните рмежи околу случајот Рекет и изјавата на премиерот Заев дека еден педер со неколку криминалци и суетен новинар, нема да му ја срушат власта. Тој му порача на Заев дека се надминал сам себе.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.08.2019 - 08:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега