Тому на петок 13-ти: Роденден и е на Милица, а на полноќ добила изненадување за паметење (фото)

 

Милица Тодоровиќ како најмлада учесничка на Ѕвезде Гранда, победила на само 14 години и од тогаш нејзината кариера тргнала на добар пат.

Милица Тодоровиќ е родена на13 октомври 1990 година, а роденденот почнала да го слави точно на полноќ кога една другарка ја изненадила со подарок.

Таа на својот Инстаграм профил се пофалила со тортата која ја добила, а погледнете ја како изгледа:

Milica Todorović

 

 

 

13.10.2017 - 08:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа