Тој ги предизвика сите: Паљо од Битола прв беше гол на снегот

 

Познатиот битолски билдер и некогашен кандидат за градоначалник, Зоран Лазаревски –Паљо покажа дека студот не му може ништо. Тој се сликаше расоблечен на ­27 степени пред спортската сала „Младост“ во Битола.

– Еве кој прв почна гол на ладното – порача Паљо, споделувајќи ги фотографиите од зимата 2012 година.

 

 
 
11.01.2017 - 16:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа