Тодоров исклучен од ВМРО-ДПМНЕ?

Неофицијално, и поранешниот министер за здравство, Никола Тодоров е исклучен од ВМРО-ДПМНЕ на вечерашната седница на Централниот комитет, пренесе Фокус.

Тој пред гласањето кажа дека ќе го поништи ливчето.

 

 

 

22.10.2018 - 23:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега