„Тоа е одмазда за она што ми го направи“ - завела полицаец, па го оставила гол во шума

На интернет се појави урнебесно видео каде една учесничка од Босна во емисијата „Момент на вистината“ зборувала за тоа како му се одмаздила на момчето.

Станува збор за симпатична девојка која имала момче, кое ја искористило нејзината заљубеност за да и ги земе парите.

После тоа таа дознала дека е оженет и дека има дете.

Започнала да ја планира одмаздата, а што сторила погледнете во видеото:

 

 

 

17.07.2017 - 10:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа