Тито Петковски: Прошетката на Силјановска со Иванов значи дека ќе му го следи примерот

Тито Петковски вечерва говореше на ТВ21 за Гордана Силјановска која е кандидат на ВМРО-ДПМНЕ за изборите за претседател.

Петковски истакна дека прошетка на Силјановска со Иванов во Охрид остава впечаток дека ќе го следи неговиот пример.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.03.2019 - 23:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега