Тинејџер од Скопје ја претепал својата сестра


Полицијата во Чаир синоќа го приведе Б.Ѓ.(19) од Скопје по претходна пријава дека околу 20.15 часот во семејниот дом на подрачјето на Чаир, физички ја нападнал својата 18- годишна сестра.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

03.04.2024 - 16:40

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега