Тијана и посака среќа на Тамара: Сестро одржи им час

Тијана Дапчевиќ со порака на Инстаграм и посака многу среќа на Тамара Тодевска која вечерва 17- по ред треба да настапи со својата песна „Proud".

-  „Напред сесто, одржи им час“!, напиша Тијана горда на својата помала сестра.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.05.2019 - 11:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега