Тетин се обидел да ги силува двете внуки

Четириесет и две годишна скопјанка вчера попладне во полициска станица го пријавила тетинот, Б.Н.

Според пријавата на жената тој се обидел да изврши обљуба врз нејзините две ќерки.

Од полицијата информираат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.02.2021 - 16:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега