Тешка сообраќајка во Влае, две лица се тешко повредени

Сообраќајна несреќа се случи во Влае пред мостот „Обединети нации“, објави „Скопје 1“.

Според првите информации станува збор за судир меѓу две возила.

Две лица се тешко повредени и истите се префрлени во болница.

20.05.2022 - 18:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега