Тешка сообраќајка кај Партизанска вечерва: Итните екипи на терен

Тешка сообраќајка се случила вечерва околу 20 часот, кај крстосницата меѓу булеварите „Партизански одреди“ и „Климент Охрдиски“, пренесува МКД.МК

Во несреќата учествувале автомобил со марката „БМВ“ И „мерцедес“, а тешко повреден е и пешакот Д.Б. кој веднаш бил онесен на комплексот клиники „Мајка Тереза“.

Увидот е во тек, а по неговото завршување ќе се знаат и првичните информации за сообраќајката.

 

 

 

 

11.07.2018 - 22:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега