Тешка сообраќајка: Блокиран патот Гостивар-Стража

Патот Гостивар – Стража, кај Каменоломите, од 12:30 часот е во прекин поради сообраќајна несреќа, информира АМСМ.

Сообраќајот на овој патен правец е во прекин и во двата правца.

28.09.2022 - 13:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега