Тешка несреќа синоќа го потресе регионот: Пожарникари ги ваделе телата

Страшна сообраќајна несреќа се случила вчера во Србија кога на автопатот Нови Сад – Суботица се судриле два камиони.

Како што пренесуваат српските медиуми пожарникари ги ваделе телата на повредените, а засега не се знае нивната состојба.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.01.2019 - 08:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега