Тешка несреќа на скопска обиколница

Во близина на селото Стајковци, на скопската обиколница, се случи сообраќајна несреќа, дознава 24 инфо.

Патничко возило марка „Опел“ излетал од патот.

Неофицијално, има повредени лица кој се пренесени во болница.

 

 

 

22.10.2018 - 18:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега