Тешка несреќа, делови на сите страни - Се запали возило на полицајци во Србија

Страшна несреќа се случила вчера во Србија во страшна несреќа, во која 47-годишен маж бил повреден, а се запалила и колата во која биле тројца полицајци.

Несреќата се случила во еден часот по полноќ, а повредените се во болница.

Службеното возило на полицајците се запалило.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.03.2019 - 08:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега