Тепачка во скопски ресторан

 

Вчера во 23:0 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улицата „Кеј Димитар Влахов“ бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу 22-годишниот В.Л. и 27-годишниот Б.Л., двајцата од Скопје.

Сочинет бил записник за констатиран прекршок по член 11 од Законот за прекршоците против јавниот ред и мир. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.12.2019 - 16:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега