Тепачка во ресторан во Скопје

 

Вчера во 15:30 часот во СВР Скопје, било пријавено дека во угостителски објект на ул.„113“, по претходна расправија, дошло до физичка пресметка помеѓу 20-годишниот Н.А. и 44-годишниот Р.Ш., и двајцата од Скопје. Како што информира МВР, се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.01.2020 - 15:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега