Тепачка во кафе-бар на Партизанска

 

Во 06:30 часот во кафе бар на булеварот „Партизански Одреди“ бил нарушен Јавниот ред и мир со тепачка помеѓу две лица.

Се степале 49-годишниот Д.Б.  и 47-годишниот М.Б. двајцата од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

19.06.2018 - 12:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа