Тепачка во домот „Ранка Милановиќ“ во Скопје

 

Тепачка се случила вчера во домот „Ранка Милановиќ“, информира МВР. Имено, вчера во 17:40 часот во Полициската станица Гази Баба, вработена во домот пријавила дека во кругот на домот штитеникот 17-годишниот Џ.Џ. физички го нападнал лицето Р.М. и му нанел повреди. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.03.2019 - 14:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега