Тепачка пред угостителски објект во Марино

Тепачка пред угостителски објект во село Марино.

-На 14.09.2019 околу 03.30 часот во Полициското одделение Петровец, М.М.(22) од населба Илинден - Скопје, пријавил дека во угостителски објект во с.Марино, скопско, бил физички нападнат од едно лице- стои во соопштение од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.09.2019 - 15:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега