Температурите вечерва по дождот - Состојбата низ Македонија

Ова се температурите вечерва низ Македонија по дождот.

И утре следи дожд.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.08.2019 - 21:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега