Температурите пред полноќ во Македонија

Ова се температурите вечерва низ Македонија.

Топло пред полноќ.

 

 

 

17.08.2018 - 23:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега