Температурите пред полноќ оваа вечер низ Македонија

Ова се температурите вечерва пред полноќ низ Македонија.

Од утре не чека дожд.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.11.2019 - 23:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега