Температурите пред полноќ низ Македонија

Ова се температурите вечерва во градовите низ Македонија пред полноќ.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2019 - 23:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега