Температурите пред полноќ низ Македонија

Ова се температурите пред полноќ низ Македонија.

Не чека студена ноќ, а утре исто така студено со зааледен дожд и снег на планините.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.12.2019 - 23:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега