Температурите пред полноќ низ Македонија

Викендов не чека облачно време со дожд. Пороен дожд ќе има во недела.

Ова се температурите пред полноќ низ Македонија:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.11.2019 - 23:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега