Температурите пред полноќ низ Македонија

Ова се температурите вечерва низ Македонија. Од петок следи дожд.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.07.2019 - 23:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа