Температурите паднаа - Состојбата пред полноќ низ Македонија

До крајот на неделата во Македонија ќе преовладува променливо облачно време.

По котлините ќе има услови за појава на утринска магла. Во недела кон крајот на денот се очекуваат нови врнежи од дожд.

Ова се температурите пред полноќ.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.11.2019 - 23:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега