Температурите паднаа под нула - Кочан ладно низ Македонија

По сончевиот ден, кочан ладна ноќ во Македонија со температури под нулата.

Ова е состојбата низ градовите.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.01.2020 - 21:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега