Температурите паднаа - ова е состојбата пред полноќ

Ова се температурите пред полноќ низ Македонија.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.02.2019 - 23:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега