Температурите паднаа - ова е состојбата пред полноќ

Ова се температурите пред полноќ низ Македонија.

 

 

 

14.11.2018 - 23:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега